Nihat Doğan Kimdir

Nihat Doğan Kimdir

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. 2015 yılında Survivor All-Star’a katılacaktı fakat Özgecan Aslan hakkında Twitter’da “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız.” dedi ve halktan büyük tepki aldı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nihat Doğan’ı Survivor All-Star 2015’den men etti diye iddia edildi ama kendisi gitmedim diye söyledi.
22 Ekim 2012 tarihinde Nihat Doğan, Twitter hesabında İstanbul 1. Amatör Lig 3. Grup’ta yer alan Büyükderespor’un teknik direktörü olduğunu açıkladı
Fakat Doğan, antrenör diplomasına sahip olmadığı için resmi olarak Büyükderespor’un teknik direktörü değil
Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Sözleşmeli bir antrenöre sahip bir kulüpte, gerekirse bir yönetici, antrenör kulübede olmasa bile takımın başında yer alabilir.” kuralına dayanarak Doğan, yönetici kartıyla sahaya çıktı.
Galatasaray SK eski yöneticilerinden Adnan Öztürk’ün kendisi hakkındaki ihraç talebi Yönetim Kurulunca oy birliğiyle olumlu bulundu.
Böylece 2015 yılının Mart ayında yapılacak olan Mali Genel Kurulda ihraç istemiyle oylama yapılmasının yolu açılmış oldu
13 Şubat 1976’da İstanbul’da doğdu On bir yaşındayken babasını kaybetti.
Ailesinin büyükleri tarafından Muş’a götürülmek istendi fakat gitmek istemediğinden İstanbul’da kaldı.
Avcılar’daki bir çay bahçesinde istek üzerine bir şarkı söylemesiyle orada bulunan fakat Almanya’da ikâmet eden bir çiftin önerisiyle Almanya’ya gitti.
Bir sene orada kaldı fakat star olamayacağını düşünüp Türkiye’ye geri döndü.
Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başladı.

Etiketler: