Mynet Seviyeli Arkadaşlık Sitesi

Mynet Seviyeli Arkadaşlık Sitesi

Bangladeş kökenli olan Muhammed ile İslam’ı seçen bir İngiliz olan Catherine alışılmadık bir çift gibi görünebilir. Ama ilişkileri birçok açıdan bu sitelerin vaadettiği ilişki biçimine örnek teşkil ediyor.

“Müslüman Evlilikler İnternete Taşınıyor” isimli akademik bir makale yazan Duke Üniversitesi’nden Arapça bölümü hocası Mbaye Lo “Küresel İslam’ın kimliği fiziksel değil ideolojik birşey” diyor.

Örneğin üyelerine sadece mezhep araması yapma olanağı değil, aynı zamanda İslamiyet’te takip ettikleri doktrine ve konuştukları dile göre de arama yapma olanağı veren Muslimmatrimony.com isimli site bunlardan bir diğeri.

HipsterShaadi.com ise kendisini “şiir yazabilen ve yağmurda dans edebilen” ve aynı zamanda bunun onaylandığı bir birliktelik arayanların sitesi olarak tanıtıyor.

Seviyeli Arkadaşlık Sitesi olarak kurduğumuz bu mekan seviyeli dostlukların kazanıldığı, seviyeli insanlarla tanışıldığı, seviyeli ve dürüst bir muhabbetin olduğu ve özelikle de seviyeli kaliteli sohbetlerin edinildiği bu ortama sizleride bekliyoruz.

Hiç bir parasal ödeme yapmıyorsunuz. Seviyeli Arkadaşlık Sitesi olarak bağlandığınzıda kendinzie yakın hissedeceğiniz kullanıcılarla yazılı olarak sohbet edin ve dost kazanın.

Bizde bunu bilerek sizler için tasarladık. Chat sohbet odalarında muhabbet etmek isteyenler ücretsiz olarak bizim sohbet sitemize giriş yapıp muhabbet edebilirler.

Seviyeli Arkadaşlık sitelerinde tanıştığınız insanla gerçek dostluklar kurabilirsiniz ve hatta daha da ileri gidip evlilik bile yapabilirsiniz.
Tanıdığımız bir sürü insanlar seviyeli ortamda arkadaşlıklar edinip içlerinde evlenenler bile var.

Keyifli eğlence karlı bir iş ve profesyonel hizmeti veren web sitesi olmaya özen gösterdik ve öncelikle seviyeli arkadaşlık sitesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Seviyeli Arkadaşlık edinmek isteyenler tamamen ücretsiz bir şekilde bizim siteye giriş yapabilirler. Kesinlikle üyelik için bir maddi kazanç sağlamıyoruz.

Bunun yanı sıra chat dünyasına girenler tanışmak ister, kaynaşmak ister, dostluklar kurmak ister, Chat sohbet odalarında bir çok etkinlikler yapmak ister.

Bugünlerde neredeyse herkes bu sitelere üye; bir kez denediklerini söyleyen Halle Berry ve Adele’den, teyzenize, babaanneme ve sabah metroda işe giderken boş elbise askıları gibi sallanıp duran kalabalıkların yarısına kadar.

ABD ve Avrupa’daki diğerleri gibi Yunus da genç bir Müslüman olarak eş bulabilmek için böreksiz bir yol aramaya başladı. Ve İslami arkadaşlık siteleri işte böyle doğdu.

Son on yıl içerisinde online arkadaşlık hizmeti veren siteler en azından Avrupa ve Kuzey Amerika’da normal bir etkinlik haline geldi.

Etiketler: ,