Kastamonu Sohbet

Kastamonu Sohbet

Bu sayede yeni arkadaşlık kurmak, sohbet etmek, dertleşmek, sıkıntı ve stresinizi üzerinizden atmak, artık sizler için sunmuş olduğumuz bedava sohbet odaları aracılığı ile çok kolay ve keyifli hale gelmektedir.
Yurdumuzun hangi şehrinde yaşıyor olursanız olun sizin için hazırlamış olduğumuz bedava sohbet sunucumuzda gününüzü eğlenceli bir şekilde geçireceksiniz.
Bu tür sitelere toplum nezdinde uygun yaklaşılmadığı için özellikle genç kızlar bu sitelerde erkek arkadaş aradıklarının bilinmesini istemiyorlar.
Bu sebepten dolayı güvenmedikleri bu sitelere giriş yapmak istemiyorlar. Gençlerin bu sorunlarına çözüm bulmak amaçlı Kastamonu Chat siteleri aşırı güvenlik uygulamaya başladı.
Artık bilgileri kesinlikle 3. Kişilerle paylaşılmıyor. Evlenmek isteyip aradığı eşi il sınırlarında bulamayan erkek arkadaşlar bu tür sosyal sohbet sitelerine girerek eş adaylarını arayabilirler.
Bu sayede de güvendikleri kişilerle ve anlaştıkları kişilerle arkadaşlıklar kurmaktadırlar.
Kastamonu sohbet odaları bu sitelerden biridir. Kastamonulular arkadaşlık kurmak için bu siteye üye olarak aynı şehirde yaşadıkları insanlarla tanışma imkanına kavuşmaktadırlar.
Kastamonu Chat Sohbet sitesi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sohbet odaları içerisinde ülkenin her bir köşesinde yaşayan kullanıcılar yer almaktadır.

Kastamonu Hakkında Bilgi

Bozkurt: Karadenize kıyısı olan bir ilçedir. İlçe merkezi sahilde olmayıp, Abana’nın 2 km güneyindedir.

Cide: İl merkezine uzaklığı 133 km’dir ve Karadeniz kıyısındadır. 12 km kumsalı olan Cide, konumu gereği tarih boyunca İpek Yolu üzerinde önemli bir liman olma özelliğini sürdürmüştür. İlçede ahşap gemi ve yat tersaneleri mevcuttur.

Araç: İl merkezine 44 km uzaklıkta bulunan ilçe Kastamonu – Karabük karayolu üzerindedir.

Azdavay: Kastamonu ilinin kuzeybatısında 1268 m² yüzölçümüne sahip engebeli ve ormanlık arazi ile çevrilidir.İlçe kuzeyde Şenpazar ve Doğanyurt ilçeleri, güneyde Daday ilçesi, batıda Pınarbaşı ilçesi, doğuda Küre ve Ağlı ilçeleri ile çevrilidir.Kastamonu’ya Ağlı-Seydiler üzerinden 74 km’dir. İlçe 49 köy ve 4 mahalle olmak üzere toplam 53 idari birimden oluşmaktadır.İlçeye bağlı Ahat köyü çatak mahallesi sınırları içerisinde Çatak Kanyonu vardır .

Kastamonu ili, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz bölgesinde yer alan ve Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın ile sınırı bulunan Karadeniz kıyısında bulunan bir ildir, merkez ile birlikte toplam 20 ilçesi mevcuttur.

İlçeler
Plâka numarası “37” olan Kastamonu’nun İlçeleri; Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Merkez, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, ve Tosya’dır.Kastamonu merkez nüfusu:91.100; köyleriyle beraber merkez ilçe nüfusu, toplam:125.000 kişidir.

Etiketler: , , , , , ,